Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26305
Stary 10.12.2019, 14:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przypominam tylko ze nie piszemy o 19 letnim juniorze , lecz o 16 letnim dziecku , to samo Buksa

legia za takie "dzieci" odrzuca pieniadze o ktorych Nam sie bedzie tylko snilo po nocach ......jedno "dziecko" jak Karbownik uczynilby z Wisly normalny klub , jedno "dziecko" sprawiloby ze 113 letni klub stanalby na nogi
....... nie liczac Szymanskich, Majeckich ....ale na te "dzieci" najpierw trzeba postawic i dac im pograc .......
Odpowiedz cytując