Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
przypominam tylko ze nie piszemy o 19 letnim juniorze , lecz o 16 letnim dziecku , to samo Buksa
|
legia za takie "dzieci" odrzuca pieniadze o ktorych Nam sie bedzie tylko snilo po nocach ......jedno "dziecko" jak Karbownik uczynilby z Wisly normalny klub , jedno "dziecko" sprawiloby ze 113 letni klub stanalby na nogi
....... nie liczac Szymanskich, Majeckich ....ale na te "dzieci" najpierw trzeba postawic i dac im pograc .......