|
Z Górnikiem prowadzilismy od 2 min, do tego byli fatalnie ustawieni przez pierwsza połowę. I tak finalnie dostaliśmy w....... 2-4.
Nie sądzę, żeby mecz z Pogonią podobnie dobrze się ułożył od początku, więc cudów raczej nie będzie.
Może remis uda się zrobić, ale to jako miła niespodzianka.
|