Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22257
Stary 09.12.2019, 16:46
nero napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum piszą użytkownicy.
Nie, nie taki był mój przekaz. Myślisz, że mnie nie zirytowała informacja o braku gwiazdki (jest nam potrzebna, bo za nią idą całkiem spore jak na naszą sytuację finansową środki)? Sytuacja z zaświadczeniami jest kuriozalna i nie powinna mieć miejsca (z czego w AP doskonale zdają sobie sprawę), ale to zwyczajnie nie przekreśla pracy, którą wykonano wcześniej. Wcześniej Ci sami ludzie, których tu nazwano kretynami, pozyskali milion zł dotacji na budowę boiska, zwiększyli znacznie budżet Akademii, rozbudowali struktury, zadbali o lepsze warunki treningowe, zbudowali siatkę klubów partnerskich... Tego w ogóle nie zauważacie? Wiele rzeczy można robić lepiej, pewnie do poprawy jest cała masa spraw, nikt nie twierdzi, że jest inaczej. Patrzcie jednak na całość, a nie na mały wycinek.
Odpowiedz cytując