Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22255
Stary 09.12.2019, 16:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No tak, jeśli Ty tyle z mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, to szacun... Jak masz sobie wyciągać z moich postów tylko to, co Ci pasuje, to proszę Cię nie powołuj się na moje słowa, bo nic takiego o czym piszesz z moich "ust" nie padło.
Wypowiedź zrozumiałem dobrze, trochę niefortunnie wyszła interpunkcja w moim poście.
Chyba taki zapis odzwierciedla bardziej to co miałem na myśli.

Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum napisał serek.

Co prawda zdanie wyszło o zabarwieniu lekceważącym i braku szacunku do Ciebie, a nie to miałem być moim celem. Więc by być już w 100% dobrze odebrany zamieniam zdanie na takie

Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum piszą użytkownicy.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując