serek.c2 napisał(a):

|
No tak, jeśli Ty tyle z mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, to szacun... Jak masz sobie wyciągać z moich postów tylko to, co Ci pasuje, to proszę Cię nie powołuj się na moje słowa, bo nic takiego o czym piszesz z moich "ust" nie padło.
|
Wypowiedź zrozumiałem dobrze, trochę niefortunnie wyszła interpunkcja w moim poście.
Chyba taki zapis odzwierciedla bardziej to co miałem na myśli.
Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum napisał serek.
Co prawda zdanie wyszło o zabarwieniu lekceważącym i braku szacunku do Ciebie, a nie to miałem być moim celem. Więc by być już w 100% dobrze odebrany zamieniam zdanie na takie
Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum piszą użytkownicy.