Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22254
Stary 09.12.2019, 16:07
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Na pewno. Jeszcze na dodatek był księdzem!

Stężenie absurdu faktycznie zaczyna przekraczać granice.
Jeszcze 1.5 roku temu wiele rzeczy które są niewyobrażalne wydawały się absurdem, gdy wychodzily pierwsze przecieki co się dzieje...
Mnie już nic nie zdziwi.
Ludzie którzy puścili 100 000 w taki sposób powinni zostać pociągnieci do odpowiedzialnosci.
Zastanawia mnie czy jakieś służby lub urzędy przygladaja się temu co tam się dzieje?
Ostatnio edytowane przez regan : 03.05.2020 o godz. 23:13.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując