MaLk napisał(a):

Na pewno. Jeszcze na dodatek był księdzem!
Stężenie absurdu faktycznie zaczyna przekraczać granice.
|
Absurdem jest to, że ludzie pracujący z nieletnimi podczas ich zatrudniania nie wymagają od nich zaświadczeń o niekaralności w momencie żeby być k.urwa sprzątaczką w korpo trzeba w zębach ten papier przynieść przed złapaniem pierwszego mopa w firmie. Ale oczywiście sprowadźcie każde pytanie do absurdu. Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna bo akademia jest przecież świetna bo tak na forum napisał serek.