Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22249
Stary 09.12.2019, 14:07
@MaLk: nie bardzo wiem jak Twoją wypowiedź można traktować?
Uważasz, że nic się nie stało? Nie widzisz problemu? Serio?

Dasz sobię rękę uchlastać za trenerów z akademii?



"Stężenie absurdu faktycznie zaczyna przekraczać granice" - tu się zgadam, jak pewnie większość kibiców - poziom absurdu w TS jest niewyobrażalny!
Odpowiedz cytując