@MaLk: nie bardzo wiem jak Twoją wypowiedź można traktować?
Uważasz, że nic się nie stało? Nie widzisz problemu? Serio?
Dasz sobię rękę uchlastać za trenerów z akademii?
"Stężenie absurdu faktycznie zaczyna przekraczać granice" - tu się zgadam, jak pewnie większość kibiców - poziom absurdu w TS jest niewyobrażalny!
