zibi7 napisał(a):

|
Wszystko cacy. Zagrania Klemenza co prawda nie dostrzega, no ale jak w VARZE widzieli to cacy. Sytuacji z faulem na Sadloku nie pokazali.
|
Faulu na Sadloku nie było, gość zamiast zagrać tempo wcześniej na środek wszedł w pole i zrobił padolino w stylu Małeckiego lub Radovicia za dobrych lat. Tak to przynajmniej wyglądało z mojej strony.
Co do zagrania Klemenza oczywiście, że ani sedzia główny ani na VARze nie widzieli bo przecież pokazywali mu powtórkę z kompletnie drugiej strony. Dopiero po zmianie kamery coś tam było widać. To tylko pokazuje patologię naszego futbolu krajowego. Sędzie chowa się pod jakimiś zasłonami, odcięty od zasięgu kamer, nie wiadomo czasem w ogóle co sprawdza ani konsultuje z VARem. W
każdym cywilizowanym kraju gdzie futbol coś znaczy i osiągane są jakieś wyniki sędzia normalnie podbiega do telewizora i ogląda powtórkę z kilku kamer, a w dodatku kamery zawsze pokazują i zapis z akcji i sędziego z
OBRAZEM W TLE żeby było wiadomo co ogląda.