tomytom napisał(a):

Jeśli TS zwróci się kiedyś do Socios o jakąś pomoc finansową, to koniecznie trzeba dodać jako ostatnią opcję:
1. .......
2. .......
3. Jestem przeciw, ponieważ TS spuścił w kiblu ~100.000 PLN, więc widać, że nie potrzebuje pieniedzy.
W zasadzie pozostaje tylko ustalić, czy to czyjaś głupota/nieudolność/olewajnictwo/niekompetencja czy celowe ukrywanie faktu, że wśród trenerów pracujących z dziećmi są kryminaliści ...
Myślę, że dla wielu kibiców czara goryczy się przelała.
|
I to jest sprawa warta wyjaśnienia. Każdy piszę "zapomnieli", "przeoczenie", prezes idzie do gazety i robi z siebie kretyna "że przeoczyli". Każdy ma z tego bekę, a może prawda jest inna. Może od początku było wiadomo, że tych zaświadczeń nie uda się zdobyć od wszystkich...
a co jeżeli, któryś z trenerów siedział za molestowanie nieletnich? Mamy teraz pewność, że tak nie było
!!