Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 08.12.2019, 23:54
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
A gdyby sędzia chciał skorzystać z VARu, to 90% postów tutaj to byłoby wychwalanie jak to Skowronek odrodził Janickiego Bo nie wierzę, że Górnik by się podniósł po 2:0, nawet bez Kuby i Pawła.

W tym meczu akurat cała obrona zagrała do dupy, choćby Burliga od pewnego momentu dostał chyba jakiegoś wylewu... No ale zawsze fajnie mieć kozła ofiarnego.
Nie jest problemem gdy ktoś popełni błąd raz, dwa czy trzy. Janicki maczał palce w sporej części straconych bramek, notorycznie kryje powietrze i zawalił nam kilka meczy. To już nie jest przypadek, zwłaszcza że podobne akcje odwalał w poprzednich klubach.
Do pewnego momentu wierzyłem w Janickiego, nawet go broniłem, ale trzeba powiedzieć dość. W rundę zawalił więcej bramek niż większość stoperów przez sezon. Nie nadaje się, to nie jego poziom i raczej już nie znajdzie zatrudnienia w ekstraklasie.
Żeby nie było, Klemens też jest beznadziejny, ale Janicki to aktualnie najgorszy stoper ekstraklasy.

Fakt że sędzia wypaczył wynik meczu, a bardziej ekipa VAR której psim obowiązkiem było sprawdzić kilka ujęć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2019 o godz. 23:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując