guardian_angel napisał(a):

A gdyby sędzia chciał skorzystać z VARu, to 90% postów tutaj to byłoby wychwalanie jak to Skowronek odrodził Janickiego Bo nie wierzę, że Górnik by się podniósł po 2:0, nawet bez Kuby i Pawła.
W tym meczu akurat cała obrona zagrała do dupy, choćby Burliga od pewnego momentu dostał chyba jakiegoś wylewu... No ale zawsze fajnie mieć kozła ofiarnego.
|
Nie jest problemem gdy ktoś popełni błąd raz, dwa czy trzy. Janicki maczał palce w sporej części straconych bramek, notorycznie kryje powietrze i zawalił nam kilka meczy. To już nie jest przypadek, zwłaszcza że podobne akcje odwalał w poprzednich klubach.
Do pewnego momentu wierzyłem w Janickiego, nawet go broniłem, ale trzeba powiedzieć dość. W rundę zawalił więcej bramek niż większość stoperów przez sezon. Nie nadaje się, to nie jego poziom i raczej już nie znajdzie zatrudnienia w ekstraklasie.
Żeby nie było, Klemens też jest beznadziejny, ale Janicki to aktualnie najgorszy stoper ekstraklasy.
Fakt że sędzia wypaczył wynik meczu, a bardziej ekipa VAR której psim obowiązkiem było sprawdzić kilka ujęć.