A gdyby sędzia chciał skorzystać z VARu, to 90% postów tutaj to byłoby wychwalanie jak to Skowronek odrodził Janickiego

Bo nie wierzę, że Górnik by się podniósł po 2:0, nawet bez Kuby i Pawła.
W tym meczu akurat cała obrona zagrała do dupy, choćby Burliga od pewnego momentu dostał chyba jakiegoś wylewu... No ale zawsze fajnie mieć kozła ofiarnego.