Stelio napisał(a):

To teraz sobie wyobraźcie, że po upadku do IV ligi (nieuniknionym już niestety) te patałachy z TSu najprawdopodobniej wezmą się za "odbudowę" drużyny. Szykuje się poważny przeciwnik w III lidze dla Hutnika na najbliższe 10 lat
|
Ekipa prowadzaca Hutnika jest o 1000% bardziej kompetentna niz ktokolwiek z TS. Nie tylko nie mieli problemu dostac certyfikat ale tez maja duza szanse na awans do 2 ligi w tym sezonie.