|
Dlaczego zarząd TS przez rok czasu prawie nie szukał żadnej alternatywy dla obecnej ekipy ratunkowej? Ja również uważam że niektóre z wrzutek medialnych są tylko po to żeby znaleźć sobie usprawiedliwienie do tego by z końcem roku odejść. Pod względem sportowym jest taka hujnia że zwyczajnie nikt w tych okolicznościach nie zainwestuje w ten klub złamanego grosza także ekipa ratunkowa przedłużyła o rok jedynie to co stanie się w tym sezonie ba pod względem sportowym notując kompromitację.
|