Garret napisał(a):

Nie jestem specjalistą i mogę się mylić, na powtórkach też brakuje dobrego materiału, ale chwilę przed dośrodkowaniem sytuacja wygląda tak:



Tak jak mówię, nie jestem specjalistą, może tak miał się Janicki zachować, ale za Sadlokiem był jeszcze jeden zawodnik Górnika, a Janicki idzie kogo kryć, Klemenza? Dodam, że to wszystko się zdarzyło na przestrzeni 2-3 sekund.
Laickim okiem to zachowanie ze zdjęć wydaje się iracjonalne, ale ja tylko piłkę oglądam, analizuję ją jako zwykły kibic i mogę się mylić.
Zresztą tam jest jeszcze drugi niekryty piłkarz Zabrzan. Szkoda gadać...
|
Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli Janicki krył Klemenza. To pewnie dlatego Sadlok po bramce machał rękami. Dramat, ....a...