Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 07.12.2019, 23:56
Garret napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem specjalistą i mogę się mylić, na powtórkach też brakuje dobrego materiału, ale chwilę przed dośrodkowaniem sytuacja wygląda tak:




Tak jak mówię, nie jestem specjalistą, może tak miał się Janicki zachować, ale za Sadlokiem był jeszcze jeden zawodnik Górnika, a Janicki idzie kogo kryć, Klemenza? Dodam, że to wszystko się zdarzyło na przestrzeni 2-3 sekund.

Laickim okiem to zachowanie ze zdjęć wydaje się iracjonalne, ale ja tylko piłkę oglądam, analizuję ją jako zwykły kibic i mogę się mylić.

Zresztą tam jest jeszcze drugi niekryty piłkarz Zabrzan. Szkoda gadać...
Dziękuję za wyjaśnienie. Czyli Janicki krył Klemenza. To pewnie dlatego Sadlok po bramce machał rękami. Dramat, ....a...
Odpowiedz cytując