markowywislak napisał(a):

|
To jest nierealne że dostaje w pałę 10 meczy Klemenz z Janickim dalej grają na stoperze!!!!! O co ....wwwwa jego mac chodzi w tym klubie ?
|
A kto miał tam zagrać?
MaLk napisał(a):

Może jestem dziwny, ale starałbym się wprowadzać zmiany w kontekście w miarę przybliżonego utrzymywania pozycji - tak, aby na boisku miało to jakieś ręce i nogi.
Z całym szacunkiem dla Skowronka, bo ewidentnie zespół od czasu zmiany trenera gra dużo lepiej i nie jest też jego winą, że piłkarze nie są w stanie wytrzymać kondycyjnie 90 minut, ale jest taka zasada w piłce, że jednym przesunięciem na boisku nie osłabia się dwóch pozycji jednocześnie. A dwie pierwsze zmiany miały taki właśnie charakter.
|
Ja myślałem, że wejście Boguskiego będzie wiązało się z realizacją alternatywnego wariantu taktycznego na ten mecz. Że mamy jakieś dwa proste schematy ustawienia i gry.
Jak się okazało, nie mieliśmy.
Edit:
przepraszam, za podwójne posty.