Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.12.2019, 20:56
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
To jest nierealne że dostaje w pałę 10 meczy Klemenz z Janickim dalej grają na stoperze!!!!! O co ....wwwwa jego mac chodzi w tym klubie ?
A kto miał tam zagrać?

MaLk napisał(a):Wyświetl post
Może jestem dziwny, ale starałbym się wprowadzać zmiany w kontekście w miarę przybliżonego utrzymywania pozycji - tak, aby na boisku miało to jakieś ręce i nogi.

Z całym szacunkiem dla Skowronka, bo ewidentnie zespół od czasu zmiany trenera gra dużo lepiej i nie jest też jego winą, że piłkarze nie są w stanie wytrzymać kondycyjnie 90 minut, ale jest taka zasada w piłce, że jednym przesunięciem na boisku nie osłabia się dwóch pozycji jednocześnie. A dwie pierwsze zmiany miały taki właśnie charakter.
Ja myślałem, że wejście Boguskiego będzie wiązało się z realizacją alternatywnego wariantu taktycznego na ten mecz. Że mamy jakieś dwa proste schematy ustawienia i gry.

Jak się okazało, nie mieliśmy.

Edit:
przepraszam, za podwójne posty.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując