Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22227
Stary 07.12.2019, 16:16
Słabe to. W każdej normalnej większej firmie musisz takie coś przedstawić przed zatrudnieniem. Nikogo to nie dziwi ani dla nikogo normalnego nie jest to problemem.
W przypadku TS nie zakładam ( albo nie chcę zakładać ) złej woli. To raczej kwestia kompetencji - zasadniczo jeszcze gorzej ! Jeśli idzie o HR i organizację ogólnie są w 1992.....
PS. Ja osobiście wolę oszusta niż idiotę. Oszustem da się pokierować - dla idioty nie ma ratunku.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.12.2019 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując