Temat
:
[XVIII kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 6 grudnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
zgrywus
Junior Member
Od: 08.2017
Offline
#
111
07.12.2019, 14:44
ramzes190
napisał(a):
Nie zesraj się. Jak nie załapałeś o kogo chodzi to tylko świadczy o tym jakim idiota jesteś.
Odważne stwierdzenie zważywszy, że to ty się zachowujesz jak idiota
zgrywus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zgrywus
Znajdź inne posty napisane przez zgrywus