Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 07.12.2019, 14:27
Do wczorajszego meczu jeszcze wierzyłem, teraz już przestaję. Jeśli prawie cały mecz gramy znakomicie, a przegrywamy 4:2 to ja już nie widzę jakiegokolwiek punktu zaczepienia, żeby mieć nadzieję na kilka zwycięstw. Mam nadzieję, że piłkarze jeszcze wierzą, bo ja już nie. Ale każdy mecz obejrzę do ostatniej sekundy, bo to mogą być już ostatnie chwile tego klubu, zamierzam się cieszyć każdym małym pozytywem (jak choćby gra Chuci wczoraj).

Widać, że bez Kuby i Pawła ta drużyna nie istnieje, zapominają nagle o całej taktyce, umyka gdzieś skupienie i forma. A że panowie nie będą reszty sezonu grać przez 90 min w każdy meczu, to niestety ja już nie widzę tutaj żadnych innych możliwości.

Chyba że trafi nam się w zimę jakiś przechuj. Ale to już będzie fart, prędzej trzy kluby licencji nie dostaną na przyszły sezon.
Odpowiedz cytując