Temat
:
[XVIII kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 6 grudnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
109
07.12.2019, 13:37
Delgado
napisał(a):
To jedyny pozytyw obecnej sytuacji. Wiślacy zostaną, dzieci telefoniki pójdą w ....u
Którzy Wiślacy? Już raz rządzili prawdziwi Wiślacy z krwi i ości, którzy mieli Wisłę w sercu.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 07.12.2019 o godz. 13:39.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu