Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 07.12.2019, 13:37
Delgado napisał(a):Wyświetl post
To jedyny pozytyw obecnej sytuacji. Wiślacy zostaną, dzieci telefoniki pójdą w ....u
Którzy Wiślacy? Już raz rządzili prawdziwi Wiślacy z krwi i ości, którzy mieli Wisłę w sercu.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 07.12.2019 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując