|
Senior Member
Offline
|
#14

07.12.2019, 13:18
|
Snow napisał(a): 
|
Ja myślę, że "dzieci telefoniki" zostaną i jak będzie trzeba znów ten klub uratują (swoimi pieniędzmi, karnetami i akcjami), a super-hiper-kumaci jak ty - bez znaczenia jaka będzie sytuacja, zawszę będą ciągnąc klub w dół.
|
Dokladnie!
|
|