Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 07.12.2019, 13:18
Snow napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że "dzieci telefoniki" zostaną i jak będzie trzeba znów ten klub uratują (swoimi pieniędzmi, karnetami i akcjami), a super-hiper-kumaci jak ty - bez znaczenia jaka będzie sytuacja, zawszę będą ciągnąc klub w dół.
Dokladnie!
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując