Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 07.12.2019, 12:19
Ja już straciłem nadzieję. Z przodu nie istniejemy bez Brożka, z tyłu jest prawdziwy dramat. Nie przez ustawienie a przez to że Janicki i Klemenz tak naprawdę są za słabi na ławkę w ekstraklasie, Sadlok i Burliga też się nie popisali.

Swoje dołożyli sędziowie, takiej kompromitacji dawno nie widziałem...

Tak jak napisałem, po tym meczu nie mam już złudzeń. Bez wymiany całej obrony plus kilku zmian będziemy czerwoną latarnią.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując