Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 07.12.2019, 12:15
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij mi ile bramek strzelił Górnik?
Przy 2-0 mecz mógłby się inaczej ułożyć.
Nie była to jedyna przyczyna porażki (brak ławki, trzy kołki w obronie i wiek liderów), ale sędziowie nas IMHO skręcili, i to dość poważnie.
Skoro był faul Bashy to był i na Sadloku, do tego Janicki nie był na spalonym po błędzie Matrasa.
Mam nadzieję że Frankowski i Var dostaną wolne po tym meczu... Kompromitacja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując