Ajax napisał(a):

|
Przypomnij mi ile bramek strzelił Górnik?
|
Przy 2-0 mecz mógłby się inaczej ułożyć.
Nie była to jedyna przyczyna porażki (brak ławki, trzy kołki w obronie i wiek liderów), ale sędziowie nas IMHO skręcili, i to dość poważnie.
Skoro był faul Bashy to był i na Sadloku, do tego Janicki nie był na spalonym po błędzie Matrasa.
Mam nadzieję że Frankowski i Var dostaną wolne po tym meczu... Kompromitacja.