Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22219
Stary 07.12.2019, 09:57
Z tymi zaświadczeniami to kompromitacja, tych ludzi nie da się traktować poważnie.

Na razie trzeba się z nimi cackać ale jak się sprawy powyjaśniają (oby piłkarska Wisła jeszcze wtedy istniała) to trzeba przyjąć taktykę "zero kompromisu." To już nawet śmieszne nie jest, co ci parodyści odstawiają. Prawdopodobnie cały ten zarząd TS to nie ma nic do gadania w sprawach zatrudniania ludzi... no chyba, że istotnie są aż takimi dyletantami.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując