Wyświetl pojedynczy post
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 07.12.2019, 08:43
Wisła przegrywa nie bez powodu niestety. Tutaj statystyka tylko obrazuje nasz obecny poziom. Zmiany jakie muszą nastąpić w zimie, aby móc marzyć o utrzymaniu to ściągnięcie 5 zawodników którzy zagwarantują nam wygyrwanie z dolną 8. I to wszystkich spotkań bo bez tego się nie utrzymamy. Co do spotkań z górną 8 to trzeba liczyć na 50% wygranych. Mamy jakieś 10% szans na utrzymanie, o ile jakość drużyny zostanie znacznie podniesiona.



Sam mecz wyglądał dobrze do 60 minut. Nieuznana bramka to przedziwny błąd, którego nie da się wytlumaczyć. Z drugiej strony nie dziwi mnie tak bardzo biorąc pod uwagę jak skrzywdzona wcześniej w tym sezonie została Arka. Ostatatnie 20 minut to był już dramat. Robili z nami co chcieli i było widać, że to przegramy. Słupek Angulo i ciągłe ataki Górnika. Przy naszej obronie to się musiało tak skończyć. Przegraliśmy przygotowaniem fizycznym niestety. Czymś czego nie da się zmienić przed meczami z Pogonią i ŁKSem.
Odpowiedz cytując