Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 07.12.2019, 08:33
ja bym jednak nie stawiał ze juz niby spadlismy ,jakos dograc do konca roku i liczyc na jakis punkcik chocby z łksem , a przed nami jeszcze runda wiosenna plus gra w grupie spadkowej,wszystko zalezy od tego jak i kim sie wzmocnimy na wiosne, mysle ze napewno jeszcze jest oco walczyc, jakos osobiscie ciezko mi uwierzyc ze spadniemy, ale to tylko moje zdanie
Odpowiedz cytując