mr_kwolf napisał(a):

Za interią:
Cytat:
- Jeden z pracowników Wisły SA musi wziąć część odpowiedzialność na siebie za to, że nie udostępnił nam umowy z jednym z lekarzy, zasłaniając się przepisami RODO - uważa prezes Wisłocki.
- Drugi aspekt, to fakt, że nie wszyscy trenerzy, którzy byli do tego zobowiązani przysłali aktualne zaświadczenia o niekaralności. Niektórym kilka dni wcześniej zaświadczenie się przeterminowało, zatem jest nieważne. Inni zapomnieli nadesłać to zaświadczenie, przeoczając to - mówi sternik Towarzystwa.
|
Ręce opadają. Naprawdę.
|
Przeczytaliście to? K.URWA Panowie jak ma być dobrze, jak tego człowieka przerasta stworzenie struktur w klubie, które na czas są wstanie skompletować głupie zaświadczenie od paru pracowników.
Gdyby miał trochę rozumu to chociaż by się nie tłumaczył w ten sposób, ale najgorsze jest to, że skoro to mówi, nie widzi w tym nic złego.
Daleko z tymi ludźmi to my nie zajedziemy.