|
Przepraszam, że się wtrącam na wasze forum będąc ze Szczecina, ale to, że Stolarczyk wam zepsuł przygotowanie fizyczne to nic nowego, u nas była euforia jak chłopa do Was przygarnęli. Powiem wam Panowie, że jak byliśmy w czasie odbudowy Pogoni i walczyliśmy o ekstraklase to Maciej tak spieprzył przygotowanie drużyny, że na mecze przychodziło w grudniu 800 osób bo lał nas Kolejarz Stróże, a przed tamtym sezonem byliśmy murowanym kandydatem do awansu i wygrania 1 ligi. Skowronek też u nas trenował i wyleciał szybciej niż myśli, bo drużyna grała fatalnie. Maciej Stolarczyk to spoko facet o wielkim sercu, ale o trenowaniu pojęcie ma marne. Był u nas dyrektorem sportowym i to mu wychodziło o wiele lepiej, choć najmądrzejsze ruchy Pogoń podejmuje odkąd on odszedł.
Byliśmy w podobnej sytuacji co wy, też jesienią byliśmy na miejscu spadkowym, nikt nam nie dawał szans, przyszedł Kosta Runjaic i stworzył maszyne, która utrzymała się bez problemu. Jesteście zasłużonym klubem, więc liczę, że też załatwicie sobie ogarniętego trenera, oby nie żadna polska myśl szkoleniowa bo tutaj żadne skowronki stolarczyki czy inne rumaki nie dadzą utrzymania.
Pozdrawiam bez napinki
|