Zrozumcie, że nie będzie żadnej I ligi, spadek z Ekstraklasy to upadek klubu, Obidziński wielokrotnie podkreślał to w wywiadach.
Cytat:
|
Obidziński: Spadek z ligi oznacza upadek Wisły Kraków- weszlofm
|
Cytat:
|
Piotr Obidziński: Jeśli spadniemy, klub będzie nie do utrzymania- Gazeta Krakowska
|
Cytat:
|
Wisła w I lidze jest przy tym poziomie zadłużenia, które jest jeszcze na poziomie 28 milionów złotych, a które trzeba regularnie spłacać nie do utrzymania. - ostatnia konferencja.
|
Ekstraklasa albo śmierć...