Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 06.12.2019, 23:18
Zrozumcie, że nie będzie żadnej I ligi, spadek z Ekstraklasy to upadek klubu, Obidziński wielokrotnie podkreślał to w wywiadach.

Cytat:
Obidziński: Spadek z ligi oznacza upadek Wisły Kraków- weszlofm
Cytat:
Piotr Obidziński: Jeśli spadniemy, klub będzie nie do utrzymania- Gazeta Krakowska
Cytat:
Wisła w I lidze jest przy tym poziomie zadłużenia, które jest jeszcze na poziomie 28 milionów złotych, a które trzeba regularnie spłacać nie do utrzymania. - ostatnia konferencja.
Ekstraklasa albo śmierć...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.12.2019 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując