Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 06.12.2019, 23:04
Promyk nadziei zgasł po godzinie gry.

Za późno podziękowano Stolarczykowi. I skoro tak źle wyglądaliśmy/my taktycznie i fizycznie, to czekanie na przełamanie nie miało sensu. Ja mogłem tego problemu przygotowania nie dostrzec. Zarząd powinien był. Teraz za to płacimy.

Nie mamy obrony. Klemenz, który byłby rezerwowym w większości klubów ekstraklasy u nas jest najlepszym obrońcą.

Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Wydzwaniac wszystkich wierzycieli i ustalac splaty na za rok czy 2 by mozna bylo grac w 1 lidze.
Nie przesadzasz? Przecież miasto i TF, nasi główni wierzyciele, już dziś zabijają się, aby pójść nam na rękę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując