Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 06.12.2019, 22:55
Nie widzę realistycznej możliwości na nasze utrzymanie. W sensie, wiadomo, 6 punktów straty to nie 15, ale bez jakiejś zajebistej serii wiosną (typu 5-6 zwycięstw z rzędu) baardzo czarno to widzę.


Z innej beczki - poniżej nasz skład z marcowego meczu z Legią gdzie ojebaliśmy ich 4:0:


Lis - Burliga, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak, Błaszczykowski (Plewka), Basha, Savicević, Drzazga (Wojtkowski), Peszko (Boguski), Kolar

Pogrubioną czcionką nazwiska zawodników, których już w Wiśle nie ma. Tych czterech piłkarzy naprawdę stanowi różnicę między klubem który otarł się w zeszłym sezonie o grupę mistrzowską, a serią dziesięciu porażek z rzędu?
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując