Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 06.12.2019, 22:53
Cytat:
Przy bramce na 2:2 wyglądało to tak, jakby Sadlok zjebał krycie.
Nie jestem specjalistą i mogę się mylić, na powtórkach też brakuje dobrego materiału, ale chwilę przed dośrodkowaniem sytuacja wygląda tak:




Tak jak mówię, nie jestem specjalistą, może tak miał się Janicki zachować, ale za Sadlokiem był jeszcze jeden zawodnik Górnika, a Janicki idzie kogo kryć, Klemenza? Dodam, że to wszystko się zdarzyło na przestrzeni 2-3 sekund.

Laickim okiem to zachowanie ze zdjęć wydaje się iracjonalne, ale ja tylko piłkę oglądam, analizuję ją jako zwykły kibic i mogę się mylić.

Zresztą tam jest jeszcze drugi niekryty piłkarz Zabrzan. Szkoda gadać...
Ostatnio edytowane przez Garret : 06.12.2019 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując