|
Niestety ta porażka ma dużo gorsze konsekwencje niz strata punktow. Tak jak porazka z Lechią paradoksalnie pozwoliła zbudować się mentalnie tak ta frajerska porażka najprawdopodobniej zabije resztki wiary w siebie.
Przy bramce na 2-2 największe pretensje do Burligi. Cała Polska wie że Angulo ma tylko lewa noga, a on mu pozwolił z niej wrzucić całkowicie nieatakowany. Kryminał.
Sędzia nas bezczelnie przekręcił, ale co z tego.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.12.2019 o godz. 22:55.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|