Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 06.12.2019, 22:52
Niestety ta porażka ma dużo gorsze konsekwencje niz strata punktow. Tak jak porazka z Lechią paradoksalnie pozwoliła zbudować się mentalnie tak ta frajerska porażka najprawdopodobniej zabije resztki wiary w siebie.

Przy bramce na 2-2 największe pretensje do Burligi. Cała Polska wie że Angulo ma tylko lewa noga, a on mu pozwolił z niej wrzucić całkowicie nieatakowany. Kryminał.

Sędzia nas bezczelnie przekręcił, ale co z tego.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.12.2019 o godz. 22:55.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując