Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 06.12.2019, 22:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Do końca roku:
Slask (w)
Lechia (D)
Górnik (w)
Pogoń (D)
ŁKS (w)

Widzę to tak:
(0-2 pkt) tragedia
(3-4 pkt) bardzo słabo
(5 i wyżej) wracamy do gry

Aby się utrzymać musimy punktować na poziomie 1.4 pkt/mecz
Zarówno w Wigrach jak i Stali osiągał wyższa średnia, więc widzę w tym jakaś nadzieję.
Zostały nam już tylko dwa mecze, a nie zdobyliśmy żadnego punktu... Nie wiem co napisać...

Płakać się chce.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.12.2019 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując