Karherop napisał(a):

Do końca roku:
Slask (w)
Lechia (D)
Górnik (w)
Pogoń (D)
ŁKS (w)
Widzę to tak:
(0-2 pkt) tragedia
(3-4 pkt) bardzo słabo
(5 i wyżej) wracamy do gry
Aby się utrzymać musimy punktować na poziomie 1.4 pkt/mecz
Zarówno w Wigrach jak i Stali osiągał wyższa średnia, więc widzę w tym jakaś nadzieję.
|
Zostały nam już tylko dwa mecze, a nie zdobyliśmy żadnego punktu... Nie wiem co napisać...
Płakać się chce.