Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.12.2019, 22:46
Stolarczyk i ten od przygotowania fizycznego powinni się w piekle poniewierać.
Nie przypominam sobie w polskiej lidze tak źle przygotowanej fizycznie drużyny.

Nie potrzeba nam nowych podstarzałych zawodników z pierwszej ligi w środku pola.
Janicki, Klemenz, Sadlok to obecnie nawet nie poziom pierwszoligowy. Druga lub trzecia liga.
Potrzebujemy całkowicie nową obronę i dwóch napastników.
Nie możemy opierać siły ofensywy na podstarzałym zawodniku, choćby nie wiem jaką był legendą.

Myślałem, że Skowronek to mądrzejszy trener. Dzisiejsze zmiany, w szczególności wpuszczenie na boisko Boguskiego, boleśnie zweryfikowały moje mniemanie o nim.

A z ogłaszaniem spadku wciąż bym się wstrzymywał.
Odpowiedz cytując