|
Stolarczyk i ten od przygotowania fizycznego powinni się w piekle poniewierać.
Nie przypominam sobie w polskiej lidze tak źle przygotowanej fizycznie drużyny.
Nie potrzeba nam nowych podstarzałych zawodników z pierwszej ligi w środku pola.
Janicki, Klemenz, Sadlok to obecnie nawet nie poziom pierwszoligowy. Druga lub trzecia liga.
Potrzebujemy całkowicie nową obronę i dwóch napastników.
Nie możemy opierać siły ofensywy na podstarzałym zawodniku, choćby nie wiem jaką był legendą.
Myślałem, że Skowronek to mądrzejszy trener. Dzisiejsze zmiany, w szczególności wpuszczenie na boisko Boguskiego, boleśnie zweryfikowały moje mniemanie o nim.
A z ogłaszaniem spadku wciąż bym się wstrzymywał.
|