Temat
:
[XVIII kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 6 grudnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
58
06.12.2019, 22:43
To co zrobił Janicki przy 2:2 tp jest dramat, stoper w polu karnym wrzuta a on ani nikogo nie kryje ani nie skacze tylko patrzy jak ciele, dramat po prostu.
Janicki, Silva, Boguski, Sadlok - P A R O D Y Ś C I
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm