Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 06.12.2019, 22:43
Niestety za styl nie przyznają punktów.Kontrolowaliśmy ten mecz do 70 minuty , potem Górnik ruszył na pełnej ....ie i nas rozjebał. Pisałem 2 tygodnie temu ,że z Janickim i Klemenzem sie na pewno nie utrzymamy.
Odpowiedz cytując