Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 06.12.2019, 22:33
Obrona sama w sobie nie jest przyczyną. Wiadomo - Janicki zawalił drugiego gola, nie było go tam gdzie powinien być to jasne. Weszlo.com zrobiło analizę jak unika gry i ja się zgadzam, że chłop jest daremny.
Niestety porażka to nie wina błędów w obronie tylko tego, że Górnik nas po golu na 2:2 robił jak chciał na całej długości i szerokości boiska i w każdej formacji. Stanęliśmy i przestaliśmy grać cokolwiek.

Po golu na 2:2 i 3 zmianach my w ogóle nie graliśmy nic. Górnik nas po prostu kasował w każdym miejscu boiska i przy takiej przewadze jaką tworzyli i takiej ilości stolca jaki nasi nosili w gaciach to musiało się tak skończyć.

PS. Bramka na 2:0 dla nas chyba była prawidłowa, Burliga był tak samo kasowany jak ten gość z Górnika (który specjalnie wyrzucił nogi poza obręb ciała do tyłu szukając kontaktu) i gwizdek milczał, więc sędzia miał dużo za uszami w tym meczu. Nie zmienia to faktu, że odwaliliśmy kolejne frajerstwo i nikogo bronić tutaj nie zamierzam.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 06.12.2019 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując