Delgado napisał(a):

Po dzisiejszym meczu i faking....anieprawdopodobnym karnym mam już pewnosć. Zapadł na nas wyrok w centrali
Trzeba się tylko zastanowić dlaczego
|
taaak to sędziowie przejebali nam z 12 meczy pod rząd

Górnik jakby potrzebował wpakował by jeszcze 5 bramek do końca.