Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 06.12.2019, 22:31
Jak takie kloce jak Janicki i Klemenz mogą zarabiać na graniu w piłkę? Kto ich kur*a zatrudnił? Po takim meczu czuję się tak, jakby ktoś napluł mi w twarz. Co wyście zrobili z tym klubem. Brawo! Wspaniały mikołajkowy prezent.
Odpowiedz cytując