|
rozumiem załamanie i 6 czy tam 9 porazek z rzedu, ale kiedy gra się klaruje, mamy rywala na widelcu i dostajemy KO od ....a gości, którzy STALI całą pierwszą połowę to... nie podniosą się nie widze tego, to juz nie chodzi o SPADEK a o ....a przerwanie tej haniebnej passy - PRZERWANIE choć na jeden mecz - po tej 4 bramce i KO lecimy na ryj - to jest PUNKT KULMINACYJNY SEZONU TA BRAMKA NA 4:2
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.12.2019 o godz. 22:30.
|