Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.12.2019, 22:21
Ja normalnie nie komentuje w trakcie meczu ale kur......

Jak można zmienić trzech gości, którzy nam całą grę w tym meczu robili...

Brożek zszedł lej po bombie z przodu.
Kuba zszedł prawa strona przestała działać.
Pawłowski zszedł i siadł środek pola.

Brawa za zmiany trenerze.
Odpowiedz cytując