|
Ja normalnie nie komentuje w trakcie meczu ale kur......
Jak można zmienić trzech gości, którzy nam całą grę w tym meczu robili...
Brożek zszedł lej po bombie z przodu.
Kuba zszedł prawa strona przestała działać.
Pawłowski zszedł i siadł środek pola.
Brawa za zmiany trenerze.
|