Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.12.2019, 22:18
nie wiem, wygrany mecz przepierdalamy, nie widze tego ratunku, jak nie dzis to kiedy? co musi sie stac

zamaist dojechac gornika to stoimy jak debile, pomijam fakt ze nas sedzia wydymał....

Odpowiedz cytując