Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22204
Stary 06.12.2019, 19:24
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ja tak jebany idioto napisalem? Napisalem, ze chodzi o wprowadzenie jakiegos profesjonalizmu do dzialan TSu, a nie, ze TS dziala profesjonalnie.
Chyba Cię kolego trochę poniosło, żeby tak obrażać brata po szalu.

Niestety, prawda jest taka, że z każdym kolejnym krokiem i z każdą kolejną wypowiedzią się coraz bardziej kompromituje i nerwy części kibiców nic tu nie zmienią..

Ta organizacja leży i kwiczy, i żeby to postawić na nogi, to powinien tam się pojawić ktoś pokroju Piotra Obidzińskiego, który by paroma szybkimi ruchami zrestrukturyzował wszystkie struktury stowarzyszenia, wprowadził jasny podział obowiązków i jakieś proste procedury, które to wszystko by trzymały w ryzach.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując