|
Wisłocki przydzbanił i tyle. Trio przelało o 4.5 mln więcej niż Vanna i Meresinski a ten .......i takie bajki.
Gość który wspołdziałał przy niemal całkowitym ujebaniu klubu rok temu śmie jeszcze gadać takie rzeczy...
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|