Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22198
Stary 06.12.2019, 18:57
Wisłocki przydzbanił i tyle. Trio przelało o 4.5 mln więcej niż Vanna i Meresinski a ten .......i takie bajki.

Gość który wspołdziałał przy niemal całkowitym ujebaniu klubu rok temu śmie jeszcze gadać takie rzeczy...
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując