Boniek czasami lubi coś palnąć o czym nie ma pojęcia(pamiętam jak chciał łączyć Widzew i ŁKS w jeden klub

), ale TS nie pomaga, jeszcze kurz nie opadł w temacie 'Szarksi dalej mają wpływy w TS', a tu kolejny klops:/, o wieole bardziej bolesny jeśli faktycznie stracili tyle kasy.