|
Serek - pzpn nie ma interesu w zaszkodzeniu nam (czy jakiejkolwiek innej szkolce) - to nie ich kasa. Tą daje ministerstwo sportu.
Ba, im powinno wręcz zależeć na jak największej ilości klubów w tym programie, aby wspólnie z rządem odtrabic sukces. Dlatego domniemuje, że nasz wniosek był nie do uratowania...
Maarcin - ale chyba w połowie przyszłego roku będzie certyfikacja na rok kolejny czerwiec 2021 czerwiec 2022?
Niezależnie ile kasy stracone, załamany jestem postawa prezesa. Rozumiem, że nie ściąga sponsorów, nie ogarnia hotelu, koszykarek... Żaden z niego biznesmen, marketingowie, specjalista od restrukturyzacji... Ale akademia?!
....a, lotnik kryspinow będzie dostawał kasę z ministerstwa...
Przecież on ten wniosek powinien 30x wertowac kartka po kartce, znać na pamięć każda stronę.
Załamany jestem jego postawa...
|