Serek - chyba ja (i niestety PZPN) inaczej rozumiemy formule odwołania...
Eh. mnie polega to na tym, że Wisła składa kompletny wniosek w wymaganym terminie. Dostaje decyzję odmowna. Czeka na uzasadnienie. Tak pzpn pisze :
"powinniście zatrudniać minimum dwie sprzątaczki, zatrudniacie tylko jedną nie jaką Haline Kiepska. Decyzja nie może być inna".
Wtedy piszemy odwołanie :
"zatrudniamy dwie sprzątaczki, są wymienione na stronie 42 wniosku. To Halinka Kiepska rocznik 52, oraz jej córka Halina Kiepska rocznik 73".
Wtedy pzpn odwołanie, przeprasza i tłumaczy się z pracownika idioty, który to przeoczył.
To nie działa tak, że wysyłasz byle co, a "potem najwyżej się doniesie"... Te lata już w Polsce minęły.
====
Pamiętajmy też co oznaczają te gwiazdki:
https://junior.weszlo.com/wp-content...Q-1024x576.png
Certyfikowanych zostało 700 drużyn, za złotą gwiazdkę akademia nexus wg tej symulacji dostawać 260 tys zł w 2022 roku. W przyszłym roku jest to ok. 33% mniej czyli
150 tys złotych poszło do pieca.
Z tego co widzę certyfikaty są do 30 czerwca 2021, także trzeba dorzucić jeszcze połowe za 2021 rok. Łącznie z
250 tys złotych.
=====
Cytat:
|
Pytanie czy ten ktoś z TS, kto zawinił poniesie odpowiedzialność za to i odda kasę?
|
Cytat:
|
Ktoś w TS zawalił sprawę po całości, tu nie ma o czym dyskutować.
|
tym ktosiem, nie jest Pan Janusz który zapomniał przesłać wszystkich dokumentów. Nie.
Jest to człowiek, który tworzył struktury szkolenia akademii, który posiada pełną wiedzę o jej pracownikach. Człowiek który już jako prezes TS zlecił ta robotę "Panu Januszowi", a następnie jej nie nadzorował / nadzorował w sposób nie właściwy. Nazwisko jego to Wislocki.
Tyle w temacie.
To tak jakby socios przelalo kasę Wisle Płock, a setek tłumaczyl się, że "ktoś zrobił błąd". Niestety w takiej sytuacji, odpowiada nie tylko debil, który taki przelew zrobił, ale i jego zwierzchnik który taki przelew ayturyzowal.