|
Po prostu juz wiedza, ze to ostatnia kadencja ich rzadow. Chca, zeby ich ludzie sie dorobili teraz, bo po kolejnych wyborach juz nie beda w stanie wszystkim zalatwic stolkow... A ze odbywa sie to kosztem obywateli, coz, to samo obserwowalismy przed ich rzadami, kiedy rzadzilo PO.
|