|
Oni czekają na oficjalne pismo z PZPN.Z doniesień medialnych na temat certyfikacji już wiedzą że jest po ptokach.Wygląda na to że linie obrony oprą na tym że nie dostali na czas pisemnej odpowiedzi.Ej orły sokoły Wisłockie ,Ordysy...
Serek powiedz niby jak ktoś ma wejść do TS coś tam naprawiać jak wszystko musi i tak zaklepać nadprezes-stalowy Ludwk?
|